Náměstí Nerudovo 108/1 – Černý kůň

V provozovně byli při hře přistiženi mladiství. Na základě tohoto zásadního porušení zákona byla herna vyškrtnuta ze seznamu již 15. prosince 2011. Funguje dodnes.

Náměstí Sokolovské 312/1 (2) – Club Edwards

V rámci kontrol v prosinci 2011 byl v herně přistižen 16letý hráč. Na prosincovém zastupitelstvu nebyla herna vyškrtnuta, protože tehdy byla v přiloze vedena pod stejným číslem popisným jako Herna Žabák, která sdílí s klubem Edwards stejné číslo popisné a která se nijak neprovinila.

Je docela neuvěřitelné, že k rozdělení adres Žabáka a Edwardse došlo až na červnovém zastupitelstvu v roce 2012, tedy 6 měsíců poté, co se na tento možný konflikt přišlo. Na vyřazení této „hříšné“ provozovny už ale nedošlo.

Větrná 281/14, Liberec 1

Herna lidově známá jako „samoobslužná“. Traduje se, že při magistrátní kontrole nebyla v provozovně žádná odpovědná osoba. Jen pár stálých hostů, co se obsluhovali sami. Herna má však povolení na VLT od Ministerstva financí, funguje tedy dodnes, ač byla zastupitelstvem vyškrtnuta již v únoru 2012.

Hanychovská 413/16, Liberec 3

Herna je dnes již zavřená. Dle dnes dostupných zdrojů v ní nebyla žádná VLT, ale samé VHP, které reguluje město.

Hanychovská 401/13, Liberec 3

Na místě dnes funguje klasický hostinec, již bez automatů.

1. máje 878/22a, Liberec 3

V herně byla v lednu 2012 Městskou policií načapána mladistvá popíjející alkohol. Na základě tohoto přestupku byla herna na zastupitelstvu v únoru 2012 vyloučena ze seznamu povolených provozoven.

Revoluční 123/17 – Lucky Planet

Herna byla vyškrtnuta v únoru 2012. Důvodem byl tehdy stále na ulici viditelný svítící jackpot. Dnes už jackpot nesvítí, nicméně to nic nemění na tom, že herna Lucky Planet funguje na adrese, kterou městská vyhláška nepovoluje.

Náměstí Poštovní, Liberec 6

Herna v Rochlici na náměstí byla vyloučena ze seznamu povolených na zastupitelstvu v únoru 2012.

Tanvaldská 40 – RENO Bar

Na základě kontroly provozování VHP provedené zaměstnanci Městského obvodu Liberec – Vratislavice n.N. za spolupráce zaměstnance Statutárního města Liberec dne 24.5.2012 byl v provozovně na této adrese zjištěn v provozu nepovolený výherní hrací přístroj.

Herna byla vyřazena z povolených na zastupitelstvu Statutárního města Liberec 28. června 2012.

Print Friendly