Máte vlastní příběh?

Zasáhla závislost na hazardních hrách Vás nebo někoho z Vašich blízkých? Chcete se se svou zkušeností podělit? Pokud ano, budeme poslouchat a rádi s Vámi budeme spolupracovat.

Záleží jen na Vás, jestli příběh chcete vyprávět anonymně, nebo pod svým jménem.

Své příběhy nám pište na email zpoved@liberecprotihazardu.cz. Vyhovuje-li Vám spíš osobní setkání, můžeme se domluvit i na něm a po konzultaci s Vámi Váš příběh zpracujeme sami. Kontaktujte nás buď emailem, nebo telefonicky na čísle 775 991 943.

Hledáte pomoc?

Nechcete svůj příběh vyprávět, ale máte problém s hazardní hrou a hledáte pomoc? Jste-li z Liberce a okolí, doporučujeme Vám kontaktovat organizaci Advaita, která se v Liberci zabývá závislostmi, i problematikou pomoci patologickým hráčům.

V centru se dokonce organizují pravidelná komunitní sezení. Neváhejte a vyhledejte jejich pomoc. Veškeré informace o jejich činnosti najdete na webových stránkách organizace.

V Liberci také funguje skupina Anonymní gambleři. Kontakty a informace najdete na webových stránkách AG.

Chcete-li mluvit s někým, kdo zažil přesně to, co Vy, prošel tím bahnem a dostal se z něj zpátky, můžete také kontaktovat naše občanské sdružení Občané proti hazardu, které v roce 2010 založil člověk s krutou osobní zkušeností. Napsat mu můžete na email pomoc@obcaneprotihazardu.cz.

Mapa sekce Příběhy

Martin S. – Já, hráč

Print Friendly